Верхньоводянська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 була створена 1 вересня 1955 року на базі семирічки директором Калієм І.І. А в 1958 році перший випуск закладу в кількості 19 юнаків і дівчат ступив на самостійну стежину життя.

/Files/images/y_f58ce7f9.jpg

Багато знань, зусиль, сумлінності, енергії для розвитку загальної середньої освіти доклали директори школи: Калій В.І., Кухта І.Т., Никоряк В.Ю., Гуцул А.Ю., Бондаренко М.М., Поляков Е.Д., Липчак Ю.М., Тафій І.М., Тернущак Д.М.

Для навчання і виховання дітей в школу прислали педагогів з центральних, східних областей України та із Закарпаття: Соловйову Є.В., Бесараб М.І., Гончаренка А.М., Гончаренко О.Т., Артюх Т.М., Шекеру Г.О., Варгу Г.І., Рябця М.О., Бадюл Г.А., Тернущак М.І., Мицюка В.В. Діти селян потягнулися до знань. У 60-80-х роках у школі навчалося по 800-900 учнів.

У всі часи педагоги школи чесно виконували свою місію. Майже 20 років попрацював директор школи Тернущак Дмитро Миколайович і вніс великий вклад у зміцнення матеріально- навчальної бази школи. На початку 90-х років школа опинилась у скрутному становищі. Під час паводку перший корпус школи був у аварійному стані. Початкові класи навчалися в холодних приміщеннях дитсадка. Директор Тернущак Д.М. за допомогою органів державної влади провів капітальний ремонт закладу. Залучив чоловіків-учителів, техпрацівників і зразу реконструював 4 класні приміщення шкільного гуртожитку. Всі початкові класи почали навчатися в одному корпусі школи. А потім без державних коштів, за сприяння батьків і спонсорів, було відремонтовано опалювальну систему, перекрито дах на трьох корпусах школи, замінено двері і вікна, обладнано спортивний майданчик. Директор школи потурбувався про відкриття у закладі філіалу Великобичківської дитячої музичної школи, що якісно вплинуло на естетичне виховання учнів.

Кiлькiсть переглядiв: 613

Коментарi